Hizmetlerimiz

Taahhüt Hizmetleri

Kurulduğumuz ilk günden itibaren her geçen gün kalite çıtasını biraz daha yükselterek hizmet vermiş olduğumuz sektör içerisinde 2005 yılından gelen tecrübemiz ile gelişen teknolojiyi bir araya getirip sizlere en iyisini sunmak için çalışmaktayız. Her zaman hayalleriniz gerçekleştirmek, beklentilerinizi karşılamak amacı ile çıktığını yolculukta, sizler için en iyisini araştırıp bularak başarıya bir adım daha yaklaşmanıza yardım ediyoruz. Yaptığınız işlere değer katmak, sektörde ilk tercih edilen olmanızı sağlamak, uzun yıllar faaliyet göstermenize yardımcı olmak adına proje, yapı vb. taahhütlerimiz ile sizlere destek olmaktayız.

Taahhüt hizmetlerimizde aklınızda var olanı ortaya çıkararak, bulunduğunuz alanda bir adım daha ileri gideceğinizin güvencesini sizlere sunuyoruz. 2005 yılından bugüne taahhüt hizmetlerimiz zaman, kalite ve maliyet faktörlerini uygun hale getirip, sağlık, emniyet ve çevre düzeni kriterleri ile optimum bir noktada buluşturarak her açıdan sizlerin çıkarına hizmet eden projeleri sizlere sunmaktayız. Taahhüt hizmetlerimizi yerine getirmek amacı ile yüklendiğimiz sorumluluklar;

  • Beklentilerinizi isteklerinize uygun hale getirecek mühendislik hizmetinin yerine getirilmesi,
  • Kaliteli işçilik ve teknolojik malzemelerin hizmetinize sunulması,
  • İzleme, raporlama ve iş takibi ile sürecin kontrolünüzün altında olmasının sağlanması,
  • Emniyet ve sağlık açısında alanların şartları yerine getirmesinin düzenlenmesi,
  • Teslim edilen işin sonunda gerekli bakım, onarım ve destek hizmetlerinin verilmesidir.

Hizmetlerimizi gerçekleştirirken sonuç odaklı çalışarak, alanında uzman personellerden oluşan ekibimiz ile kusursuz sonuçlara ulaşmayı amaçlıyoruz. İstediğiniz kriterlere uygun olarak taahhüt hizmetlerimizi mümkün olan en kısa süre içinde tamamlayıp sizlere sunuyoruz.

Dilediğiniz zaman adresimizi ziyaret ederek tamamlanmış ve devam eden projelerimize göz atabilirsiniz. Garantimiz altında sunmuş olduğumuz taahhüt hizmetlerimizi detaylıca inceleyebilirsiniz. Profesyonel çalışanlarımız ve son teknoloji teçhizatlarımıza bakabilir, karşılaştırmaları yapabilirisiniz. Sorunlarınızı ve isteklerinizi bizlere ileterek kısa süre için size uygun olarak hazırlanmış olan çözüm planına ulaşabilirsiniz.

Hizmet vermiş olduğumu müşterilerimiz tarafından bizim ve hizmetlerimiz ile ilgili olarak yapmış oldukları yorumlara göz atabilir, referanslarımızı inceleyebilirsiniz. AR-GE faaliyetlerimizin hız kesmeden devam etmesi ve sizlere daha iyi hizmet sunmamıza yardımcı olmak adına, görüş ve önerileriniz bizler ile paylaşabilirsiniz.

Bakım Onarım Hizmetleri

Kurulduğumuz ilk günden itibaren kaliteden ödün vermeyen anlayışımız ile çalışmalarımıza devam ederek sizlere en iyisini sunmak için hizmet vermekteyiz. Bulunduğumuz iş kolunun zorluklarının farkında olarak her geçen gün kendimizi ve ekipmanlarımızı geliştirerek çalışmaktayız. 2005 yılından gelen deneyimimizi teknolojik gelişmeler ile bir araya getirerek standartların üzerinde bir çalışma yapmaktayız. AR-GE çalışmalarımıza her zaman gereken itina ve dikkati göstererek bulunduğumuz konumdan bir adın daha ileri gitmeyi ana amacımız olarak belirlemiş bulunmaktayız.

İstediğiniz her konuda sizlere kısa sürede yardımcı olmak, işlemler sonucunda beklentilerinizi tamamı ile karşılamak ve hayal ettiğinizi yapılara sahip olmanıza olanak sağlıyoruz. Yapılarınızın uzun ömürlü olması, ihtiyaçlarınızı sürekli karşılaması ve sizlere sorun çıkarmaması için bakım ve onarım hizmetlerini yerinde ve zamanında gerçekleştiriyoruz.  Sorunsuz bir yapı için bakım ve onarım hizmetinde;

  • Alanında uzman personelimiz ile sorunları inceliyoruz ve uygulanacak çözüm yöntemlerini belirliyoruz.
  • Periyodik aralıklar ile dikkatli bir şekilde yapıların bakım işlemini yerine getiriyoruz. İzleme ve raporlama programı hazırlayarak oluşabilecek sorunların önüne daha başlamadan geçiyoruz.
  • Son teknoloji ekipmanlar ile yapıların kontrolünü sağlıyor, var olan soruna dikkatlice müdahale ediyoruz.
  • Bulunduğunuz sektörde işlemlerinize çabuk devam etmeniz için hizmetlerimizi mümkün olan en kısa süre içinde itina ile gerçekleştiriyoruz.
  • Bakım ve onarım işlemlerinde yapılarınıza gereken özeni göstererek işlemleri yerine getiriyoruz.

Bakım onarım hizmetlerimiz tek sefere mahsus olmayıp her hizmetimizden sonra proje destek ekibimiz ile gerekli zamanlarda bütün kontrolleri sağlıyoruz. Yapılarınızda sizlere sorunsuz ve kusursuzluğun güvencesini vererek çalışıyoruz.

2005 yılında kendimize belirlediğimiz müşteri memnuniyeti hedefi doğrultusunda tüm bakım ve onarım hizmetlerini garantimiz altında sunmaktayız. Bakım ve onarımlarda ilkemiz sizleri kusursuza ulaştırmaktır. Dilediğiniz zaman bizleri ziyaret ederek yapmış olduğumuz bakım ve onarım çalışmalarına göz atabilirsiniz. Hizmet vermiş olduğumuz müşterilerimizin bakım ve onarım konusunda hakkımızda yapmış oldukları yorumları ve kazandığımız referansları detaylıca inceleyebilirsiniz. Personelimiz ve ekipmanlarımızın bakım ve onarım hizmetlerini yerine getirmekteki yeterlilik düzeylerini kontrol edebilirisiniz. Çalışma stratejimizin belirlenmesinde görüş ve önerileriniz bizimle paylaşarak yol haritamızın oluşmasına yardımcı olabilirsiniz.

Text Widget
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus quis neque vel quam fringilla feugiat. Suspendisse potenti. Proin eget ex nibh. Nullam convallis tristique pellentesque.